Představení výhod nové expertní řady, TiX560 a TiX520


Seznamte se s nejnovějším přírůstkem řady Fluke "Expert". Tato nová termokamera vás zaujme celou řadou skvělých vlastností. Automatické ostření LaserSharp® Pouhým stisknutím tlačítka získáte dokonale zaostřené snímky, jaké tu ještě nebyly. Automatické ostření LaserSharp®, exkluzivně nabízené společností Fluke, využívá zabudovaný laserový přístroj na měření vzdálenosti k výpočtu vzdálenosti k požadovanému cíli s dokonalou přesností. Správný cíl – ostře. Vždy bez kompromisů.
Skvělá kvalita obrazu •  Vylepšená kvalita obrazu a neuvěřitelná úroveň detailů se špičkovým prostorovým rozlišením pro infračervené kamery 320 x 240. •  Pokročilá kvalita obrazu a přesnost teplotního měření – změňte své snímky z rozlišení 320 x 240 na 640 x 480. To je 4násobné rozlišení a počet pixelů s režimem SuperResolution.
Super rozlišení: Nejdokonalejší snímky , jaké kdy termokamera Fluke vytvořila Možnost zobrazovat snímky v takovémto pozoruhodně vysokém rozlišení vám nyní umožní identifikovat potenciální problémy, které by vám s jinými termokamerami mohly uniknout. Pokud před zachycením snímků zvolíte režim Super rozlišení a pak snímky přenesete do dodávaného softwaru SmartView®.

Detaily produktu FLUKE TiX560 ZDE

Detaily produktu FLUKE TiX520 ZDE

Detaily nové generace termokamer ZDE

X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu