O společnosti

Zajišťujeme prodej, servis a kalibrace měřících přístrojů mnoha značek.  Více informací naleznete ZDE

V našem sortimentu naleznete měřicí, revizní a analyzační přístroje vč. příslušenství k přístrojům /měřicí kabely, akumulátory, svorky, pouzdra, pojistky,…Nabízíme podporu našich techniků, autorizovaný servis přístrojů i kalibrace v naši akreditované laboratoři.

Firma SEC electronic s.r.o. vznikla na základě dlouholetého tajeného servisu televizní a audiovizuální techniky ve sklepních prostorech ale i na základě profesních zkušeností v oblasti výpočetní techniky, měřících přístrojů, specielní techniky AV a techniky vojenské v bývalé Tesle Pardubice.

Servisem (byl dán základ vzniku firmy), byl vždy kladen důraz na profesionální přístup k opravám a kvalitě provedené práce. Podporou servisu bylo dobré technické zázemí, přístrojové vybavení, dlouholeté zkušenosti servisních techniků, SW, kontrolní postupy a evidence, které odpovídají požadavkům ISO 9001.

Na základě kvalifikačních školení v zahraničí (Coherent, Storz, Mitsubishi) a získání Koncesované živnosti, byla rozšířena činnost o Servis lékařských přístrojů.

Z původních kancelářských a servisních prostorů v ulici B. Němcové 231, se firma přemístila do provozovny Štrosova 833 a servis byl rozšířen o činnost prodejní.

Kalibrace a servis měřících přístrojů je zajištěn techniky s dlouholetými zkušenostmi v oboru. Jsou prováděny opravy a kalibrace přístrojů základních elektrických, vysokofrekvenčních a revizních veličin. Metrologické postupy a veškeré kalibrace měřidel jsou prováděny s etalony navázanými na státní etalonáž.

Rozvoj firmy a nedostatečné prostory rozhodly o výstavbě nové provozovny. Na podzim 1996 byla slavnostně za účasti primátora města otevřena nová provozovna v Pardubickém regionu - Dražkovice. Výstavbou nové provozovny byla posílena divize spotřební elektroniky. Posiluje specializace na špičkové značky v oblasti spotřební elekroiky Sony, Bose, Pioneer, Schwaiger. Jsou prováděny kompletní montážní dodávky včetně satelitních televizních rozvodů.

 

               

X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu