multimetr FLUKE 8846A

Displej - duální bodová matice VFD, Uss 1000V, Iss 10A, Ust 1000V, Ist 10A, R 1000MΩ; f, C, T, základní přesnost ± 0,0024%, RS232, USB, GPIB

Zobrazit více
Produktové číslo: 
PRO-00000941
Výrobce: 
Záruka: 
24 měsíců
Na objednávku
39 738 Kč / ks bez DPH
48 083 Kč / ks s DPH
ks
ks

Poskytujeme kalibraci měřících přístrojů v naší akreditované kalibrační laboratoři elektrických veličin K 2356

Poptat kalibraci
Popis produktu
Soubory ke stažení
Zeptejte se

Dvouřádkový displej a flexibilní možnosti grafického zobrazení
Multimetr Fluke 8846A je vybaven jedinečným dvouřádkovým displejem, který umožňuje současně zobrazit dva různé parametry téhož signálu z jedné testovací přípojky. Aby bylo možné rozpoznat problémy ohledně kvality signálu (např. v souvislosti s drifty, intervaly a stabilitou), můžete data ve speciálním analytickém režimu zobrazit jako trendy v reálném čase nebo jako histogram. Takové možnosti grafického zobrazení nenabízí žádný jiný přístroj v této třídě.

Možnost 4vodičového měření jen s 2 vodiči
Patentované konektory s oddělenými přípojkami pro měření odporu s 2 x 4 vodiči umožňují provádět 4vodičové měření jen s 2 vodiči (místo 4). K dispozici je speciální příslušenství pro měřicí kabely, s jehož pomocí lze vodiče spojit. Získáte tím vynikající přesnost a rozlišení i další výhody, které použití pouhých 2 vodičů přináší.

Maximální flexibilita díky většímu počtu konektorů
Chcete-li přesný multimetr Fluke 8846A připojit k počítači, je k dispozici hned několik rozhraní: sériové, IEEE-488 a Ethernet. Přístroj je navíc vybaven i USB portem, jehož prostřednictvím lze data snadno a pohodlně přenášet do počítače na USB flash disku.

Širší možnosti použití díky softwaru FlukeView® a ovladači
Software FlukeView Forms zvýší výkon vašich měřicích přístrojů tím, že vám umožní dokumentovat, ukládat a analyzovat jednotlivé naměřené hodnoty či celé série měření a následně z těchto dat vytvářet profesionální dokumenty. Naměřené hodnoty je možné po připojení přístroje k počítači odečítat v reálném čase, případně je ukládat do interaktivních formulářů, grafů či tabulek. Ty si lze prohlížet nebo je zasílat dalším uživatelům. Můžete také vytvářet vlastní profesionální dokumenty a následně je tisknout nebo zasílat e-mailem. Software FlukeView Forms nabízí i šablony různých snadno srozumitelných formulářů.

Součástí dodávky je také ovladač pro programování měřicího přístroje, soubory DLL a balíček s nápovědou. Tyto doplňky vám pomohou rychle zprovoznit vlastní testovací systém.

Software FlukeView® Forms Basic
Multimetr Fluke 8846A se dodává se softwarem FlukeView Basic. S pomocí tohoto softwaru lze přenášet naměřené hodnoty z měřicího přístroje do PC a zobrazovat je v podobě tabulek či grafů prostřednictvím neměnitelných standardních formulářů. Pokud potřebujete větší výběr formulářů nebo chcete své formuláře upravit dle speciálních požadavků s pomocí softwaru FlukeView Forms Designer, můžete svůj software pomocí doplňku FVF-UG aktualizovat na verzi FlukeView® Forms 3.0.

Emulace multimetrů Fluke 45 a Agilent 34401A
U multimetru Fluke 8846A je možné emulovat uživatelské prostředí a programovací příkazy multimetrů Fluke 45 a Agilent 34401. Díky tomu lze přístroj Fluke 8846A snadno a rychle integrovat do stávajících systémů.

Zákaznická podpora společnosti Fluke
Stejně jako všechny měřicí přístroje značky Fluke je i model 8846A koncipován pro dlouhodobou a spolehlivou práci. V případě potřeby jeho kalibrace či opravy můžete využít celosvětovou síť servisních center, kde se vám dostane rozsáhlé profesionální podpory.

Soubory ke stažení

datasheet(130.76 KB)

Máte dotaz nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Odpovíme Vám do 24 hodin.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu