Megger PAT120 - Revize spotřebičů

Tester spotřebičů Megger PAT120 má testovací sekvence pro přístroje Třídy ochrany I a Třídy ochrany II a pro prodlužovací a napájecí přívody.

Zobrazit více
Produktové číslo: 
PRO-00000401
Výrobce: 
Záruka: 
24 měsíců
Na objednávku
12 500 Kč / ks bez DPH
15 125 Kč / ks s DPH
ks
ks

Poskytujeme kalibraci měřících přístrojů v naší akreditované kalibrační laboratoři elektrických veličin K 2356

Poptat kalibraci
Popis produktu
Soubory ke stažení
Zeptejte se

PAT120 má testovací sekvence pro přístroje Třídy I a Třídy II a pro prodlužovací a napájecí přívody.

Pevné hraniční hodnoty zkoušek

Izolační měření při 500V (standardně) nebo 250 V, s možností volby před začátkem testu

Zkouška náhradního unikajícího proudu, známá také jako „náhradní metoda“ zajišťuje možnost provedení zkoušky i tam, kde není v průběhu testu možné přístroj napájet ze sítě

Pro Český a Slovenský trh je v měřícím přístroji instalována zásuvka se standartním provedením.

 

Nová řada přenosných testerů elektrických spotřebičů PAT100 (modely PAT120 / PAT150) umožňují jednoduché, rychlé a spolehlivé testování ve všech podmínkách, včetně kanceláří, škol, provozoven a obchodních prostor. Testery spotřebičů PAT120/PAT150 jsou ideální i pro školicí střediska či výdejny spotřebičů, protože je jejich obsluha velmi snadná a je možné si ji rychle osvojit. Díky tomu je práce s přístroji PAT120 / PAT150 také velmi spolehlivá. Gumový ochranný rám a displej s tvrzeného skla odolného proti poškrábání podtrhuje mimořádnou odolnost přístrojů PAT120 / PAT150.

Bateriové napájení umožňuje provoz modelů PAT120 i PAT150 v místech, kde je použití síťového napájení nedostupné, nepohodlné, či nebezpečné. Typickým příkladem jsou třeba staveniště nebo sklady. Přednastavené testovací sekvence umožňují správné seskupení několika testů za sebe a jejich automatické provedení téměř bez zásahů obsluhy. To zjednodušuje měření, zkracuje dobu zkoušky na minimum a eliminuje chyby obsluhy.

Tester spotřebičů Megger PAT120 má testovací sekvence pro přístroje Třídy ochrany I a Třídy ochrany II a pro prodlužovací a napájecí přívody. Přednastaveny jsou pevné hraniční hodnoty zkoušek, izolační měření při 500 V (standardně) nebo volitelně při 250 V. Zkouška náhradního unikajícího proudu, známá také jako „náhradní metoda“ zajišťuje možnost provedení zkoušky i tam, kde není v průběhu testu možné přístroj napájet ze sítě.

Tester spotřebičů Megger PAT150 má navíc možnost testování přenosných proudových chráničů (PRCD) 10 mA a 30 mA, samostatné testy pro spojitost, izolační stav, unikající proud při napájení ze sítě a SELV test lze vyvolat tlačítkem rychlé volby. Hraniční hodnoty testovacích sekvencí a doby trvání testů jsou uživatelsky konfigurovatelné. Je možné vynulovat vlastní odpor měřících vodičů pro zamezení chyb měření. PAT150 je možné použít i pro zkoušky pevně instalovaných spotřebičů. Test spojitosti se používá pro měření správného spojení všech vodivých součástí spotřebiče Třídy ochrany I k ochrannému vodiči. Test je prováděn proudem 200 mA DC v obou polaritách, což zajišťuje soulad se všemi národními a mezinárodními předpisy.

Vrcholnou verzí testeru spotřebičů je typ PAT150R, který je navíc vybaven akumulátory s přímým nabíjením v přístroji.

Soubory ke stažení

datasheet(302.88 KB)

Máte dotaz nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Odpovíme Vám do 24 hodin.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu